Військово-патріотичне виховання

Дата: 17.10.2016 Переглядів: 64

15 жовтня в Одеському обласному стрілецько–спортивному клубі на честь Дня захисника України пройшла особисто-командна першість Одеської області з кульової стрільби.

novoe-yzobrazhenye-1Такого роду змагання в стрілецько-спортивному клубі є традиційними та проводяться на протязі багатьох років. Завдяки вправному та професійному керівництву  в клубі створена відмінна матеріально-технічна база, працюють висококваліфіковані тренери, обладнано дві стрілкові галереї на 25 і 50 метрів, в наявності 25 видів спортивної та спортивно-мисливської вогнепальної зброї різних калібрів (пістолети, револьвери, гвинтівки, карабіни).

Відкриття змагань розпочалося з внесення Державного Прапору України, прапорів ТСО України,  міста-героя Одеси та   виконання всіма присутніми Гімну України.

novoe-yzobrazhenyeУ своєму виступі завідувач сектору в Одеській області Микола Сторожук від імені Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції А. В. Дерев’янка передав слова поваги та вдячності організаторам змагань за активну роботу з військово-патріотичного виховання, пропагування та розвитку прикладного виду спорту серед молоді. А учасникам змагань побажав встановлення власних рекордів, перевершити спортивні досягнення тренерів (що стане для них найкращим подарунком), та в подальшому гідно представляти рідну Одещину на міжнародній спортивній арені.

novoe-yzobrazhenye-2Перед початком змагань вихованцями міського Центру військово-патріотичного виховання молоді «Варта №1» було продемонстровано показові виступи з демонстрацією навичок тактичної підготовки та одночасним веденням стрільби холостими боєприпасами.

В змаганнях взяли участь 10 команд, які виборювали першість у стрільбі з малокаліберної гвинтівки (МВ-2а) та стрільбі із стандартного малокаліберного пістолету (МП-1). За підсумками проведених змагань призери  були нагородженні кубками та почесними грамотами, а переможці – цінними призами.