Влада Запоріжжя дослухається до громадськості

Дата: 22.09.2017 Переглядів: 117

Представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Запорізькій області взяли участь у зустрічі представників громадських організацій ветеранів та місцевої влади Запоріжжя, які відповідають за стан пасажирських перевезень в місті.

Метою зустрічі стало вирішення ситуації з наданням транспортних пільг учасникам бойових дій в м. Запоріжжі. Представники місцевої влади  вислухали громадськість та розглянули вимоги учасників бойових дій щодо транспортних перевезень, разом обговорили шляхи їх вирішення.

Зокрема, були обговорені такі питання, як: участь представників громадських організацій у комісіях з транспортних питань; встановлення відеорегістраторів у салонах автобусів; наявність візуально помітної інформації про надання пільг; підвищення відповідальності водіїв та підприємств за ненадання пільгових перевезень учасникам бойових дій тощо.

Представники громадськості виказали надію, що проблемне питання буде конструктивно вирішено.

Також на нараді за участю громадських активістів, міської та обласної влади та керівників транспортних підприємств було наголошено на важливості виконання Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.