Всеукраїнському Союзу 10 років

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 338

Урочисте засідання Всеукраїнського Союзу громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів “Всеукраїнський Союз”, присвячене 10 річниці діяльності об’єднання, відбулося 06 грудня 2014 року.

Заходи розпочалися з офіційної передачі Українського прапору з зони проведення АТО. Прапор передав рядовий Збройних Сил України.

На засіданні було прийнято рішення про створення Громадської спілки “Платформа – Громадянська Солідарність”, серед засновників якої є Всеукраїнський Союз. За організаційно-правовою формою діяльності, об’єднання легалізовуватиметься як спілка. Це означає, що до Громадської спілки “Платформа – Громадянська Солідарність” входитимуть як громадські об’єднання так і фізичні особи.

Голова Всеукраїнського Союзу у своєму виступі зазначив, що рушійною силою та поступом у розвитку громадянського суспільства є громадські об’єднання.

Стосовно стану справ у державі, пан Голова відмітив, що одним із першочергових завдань об’єднання є захист та всіляке сприяння учасникам АТО.

На засіданні був присутній Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко. Він запевнив у відкритості та готовності до співпраці з ветеранською громадськістю.

image-vsesouz

Окрім іншого, на засіданні були присутні почесні гості, серед яких: генерал-полковник Анатолій Лопата, генерал-полковник Іван Олійника, доктор юридичних наук Василь Костицький та інші.

Учасники засідання були нагородженні грамотами та відзнаками Міністра оборони України, Начальника Генерального Штабу Міністерства оборони України та нагородами громадських об’єднань.