Вшанування пам’яті загиблих військових в зоні АТО

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 1023

В Україні віддають шану загиблим героям – учасникам антитерористичної операції на сході країни.

На Андріївському узвозі повісили банери з фотографіями і іменами солдатів, яки загинули на сході України, захищаючи Батьківщину.
“Тепер у Києва є своя стіна плачу. Це фотографії українських солдатів, які загинули у битвах проти агресії роССії, захищаючи незалежність України. Вічна пам’ять!”, – підписали фото користувачі соцмережі.

Серією конвертів “Героям Слава!” вирішили вшанувати пам’ять загиблих військових у зоні АТО. Вже у грудні у поштових відділеннях з’явиться продукція з зображенням чотирьох з восьми Героїв України.

507635

Півтора мільйона конвертів із Героями України, які загинули в АТО, вже за місяць з’являться у всіх відділеннях пошти. Так художники вирішили вшанувати пам’ять вояків.

За правилами, випускати конверти і марки із зображенням українських героїв можна лише через 10 років після їхньої смерті. Та для бійців АТО “Укрпошта” зробила виняток.

У Міноборони та Нацгвардії теж підтримали ініціативу. При цьому планують не обмежуватись лише поштовою продукцією.

До слова, цього року планується випуск патріотичної марки, на якій буде зображено образ сучасного українського військового. Художником-розробником виступить Володимир Таран.

Джерело: Телеканал новин “24”