Запити населення – пріоритет в роботі ЦCПР м. Іванків

Дата: 20.06.2017 Переглядів: 212

В Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що знаходиться у сфері управління Служби, відбувся “круглий стіл” щодо роботи із  зверненнями жителів району, які зацікавлені у розширенні сфери послуг Центру на інші, крім учасників АТО, категорії (діти, підлітки, безробітні, учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та ін.).

Директор ЦСПР Галина Бабич повідомила присутніх, що врешті-решт Урядом прийнято постанову про внесення змін, де чітко визначені категорії отримувачів послуг серед дітей, підлітків та дорослих.

Тож проведення “круглого столу”, на який були делеговані представники від учасників АТО, ліквідаторів ЧАЕС, безробітних, осередку Всеукраїнської громадської організації “Моноліт” та інші, гостро обговорювали питання, з якими зверталися до організації жителі селища. Їх вирішення в більшості залежало від матеріальної бази центру. Зокрема, обладнання дитячого майданчика, наявності та функціональних можливостей оргтехніки, забезпечення меблями та ін.

В роботі “круглого столу” взяла участь директор центру зайнятості Людмила Леляк, яка переймається проблемами не тільки безробітних, а й проблемами ЦСПР, завжди відгукуючись на прохання.

Результатом проведеного заходу стало звернення до виконавчого комітету Іванківської селищної ради, підписане дев’ятнадцятьма учасниками та відкритий лист голові Іванківської РДА.

Про це інформує Анна Осипенко, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою