Знаємо свої права

Дата: 20.12.2016 Переглядів: 113

Усім нам ще змалечку відомо, що кожна людина як громадянин має і обов’язки, і певні права. Проте, не всі знають, як і в яких ситуаціях ними можна користуватися. Розуміння та засвоєння матеріалу найкраще сприймається в ході практичного опрацювання. Саме таку методику і використовують спеціалісти Центру соціально-психологічної реабілітації населення м.Коростень, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО в подальшій роботі із учасниками АТО.

Минулого тижня з нагоди Міжнародного дня прав людини психологи Центру Ірина Жук та Надія Волківська провели інформаційне заняття з елементами тренінгу для групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», керівник якої  соціальний педагог Центру – Вікторія Обиход.

Під час заняття учасники АТО мали змогу більш детально ознайомитись із тими правами, якими вони, як і кожен громадянин, володіють та можуть користуватись.

Учасники АТО активно включались в роботу групи, відповідали на поставлені питання, із задоволенням та великим ентузіазмом виконували запропоновані психологами вправи.

Передає фахівець з громадськістю та пресою Любов Паламарчук.