Зустріч Голови Служби з представниками Офісу зв’язку НАТО в Україні

Дата: 10.02.2015 Переглядів: 419

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко 6 лютого зустрівся з делегацією Офісу зв’язку НАТО в Україні.

Очолював делегацію Офісу зв’язку НАТО в Україні менеджер Програми соціальної адаптації Україна-НАТО Кристофер Штаудт.

Під час проведення зустрічі було обговорено питання організації взаємодії з Офісом зв’язку НАТО в Україні стосовно реалізації Програми соціальної адаптації учасників антитерористичної операції Україна-НАТО.

Голова Служби поінформував представників Офісу щодо сфери компетенції і завдань Служби.

В свою чергу, К. Штаудт презентував цілі та принципи Програми соціальної адаптації Україна-НАТО, а також механізми її функціонування на основі порівняльного аналізу систем перепідготовки військовослужбовців ЗС Великобританії, Данії та США. Незважаючи на суттєву відмінність застосовуваних в цих державах систем адаптації військовослужбовців, головна увага була зосереджена на диференційованому розподіленні можливостей доступу різних категорій військових до програм перепідготовки, які дозволяють будувати власну кар’єру в цивільному житті після завершення військової служби. Також акцент ставився на забезпечення умов для уникнення можливості виникнення будь-якої форми корупції у ході реалізації заходів програми.

Сторони відмітили нагальну потребу у розширенні консультацій між Службою та Офісом зв’язків НАТО при вирішенні проблемних питань під час реалізації спільних проектів, причому особливу увагу було надано питанням підготовки пропозицій щодо удосконалення та адаптації нормативно-правової бази.

Представники Офісу зв’язку НАТО в Україні висловили готовність сприяти налагодженню взаємодії з посольствами країн-членів Північноатлантичного Альянсу в питаннях, що належать до компетенції Служби.