Зустріч ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 207

22 листопада 2014 року Всеукраїнською організацією “Спілка ветеранів РВСП України” було проведено зустріч ветеранів ракетних військ, воїнів Збройних Сіл України та молоді у рамках круглого столу, присвячений 55-річчю створення Ракетних військстратегічного призначення. Темою круглого столу були питання Ракетних військ стратегічного призначення щодо захисту Вітчизни.

У залі засідань вченої ради Національного технічного університету України “КПІ” були присутні ветерани ракетних військ, військовослужбовці Збройних Сіл України, студенти, курсанти, ліцеїсти та учні середніх шкіл, діти і внуки ветеранів-ракетників.

В роботі круглого столу взяли участь представники Державного космічного агентства України, Конструкторського Бюро “Південний”, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, керівники обласних організацій ветеранів-ракетників.

З доповіддю про історію створення та розвитку РВСП, ліквідації ракетно-ядерної зброї в Україні та діяльності Всеукраїнської організації “Спілка ветеранів РВСП України” виступив Голова Спілки генерал-майор Філатов Н.М.

s39130213

Під час обговорення доповіді неодноразово підкреслювалося питання необхідності передачі досвіду ветеранів молоді та важливості патріотичного виховання.

Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів ракетників та українських патріотів, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави на Сході Україні.

По закінченню офіціальної частини заходу для її учасників було представлена концертна програма.