Звітує ветеранський актив

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 99

В Київському міському Палаці ветеранів 26 листопада 2014 року відбувся форум Всеукраїнської спілки учасників війни.

Участь у заході взяв Голова Служби Артур Дерев’янко. У своєму вітальному слові керівник центрального органу виконавчої влади поінформував присутніх про поточну роботу новоствореної Служби, окреслив плани на найближчу перспективу щодо соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Він також розповів про хід підготовки до відзначення 70-ї річниці Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років. Наприкінці зустрічі Артур Дерев’янко подякував присутнім представникам громадських об’єднань за їх активну громадянську позицію та проведені заходи з надання допомоги учасникам АТО.

S7300089

В рамках форуму відбулася звітно-виборча конференція Всеукраїнської спілки учасників війни. Було заслухано звіти керівника спілки та голови ревізійної комісії про роботу організації, проведену за період з 2010 по 2014 роки, яку було визнано задовільною.

Одноголосним рішенням делегати форуму переобрали на посаду голови Володимира Воронцова. Його першим заступником залишився Віктор Шамрай, а заступником – відповідальним секретарем Валерій Панов. Також, одноголосно було прийнято рішення перейменувати Всеукраїнську спілку учасників війни у Всеукраїнську спілку ветеранів війни.