Toп новини

Дата: 25.05.2018 Переглядів: 11

25 травня 2018 року у Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (провулок Музейний, 12, м. Київ) продовжила роботу фотовиставка, яка присвячена діяльності всеукраїнських громадських об’єднань ветеранів.

Дата: 25.05.2018 Переглядів: 15

У рамках програми міжнародного співробітництва місія канадських лікарів вшосте прибула в Україну щоб допомогти пораненим учасникам бойових дій на Сході України та постраждалим під час Революції Гідності.

Дата: 24.05.2018 Переглядів: 47

Зустріч відбулася 23 травня 2018 року у розташуванні військової служби правопорядку «Сармат» Запорізького гарнізону, на запрошення командування підрозділу. 

Дата: 24.05.2018 Переглядів: 14

Ви бачите їх у офіційних зведеннях i у зворушливих відеороликах із зони АТО, ви чули відоме гасло “Вірні завжди!”, ви знаєте, що вони десантуються і з повітря, і з води. Ви знаєте, що це – морська піхота України. Але чи знаєте ви історію цього підрозділу? Цього року морська піхота відзначає сторіччя з дня підписання гетьманом […]

Дата: 24.05.2018 Переглядів: 12

Насичено, цікаво та масштабно у Хмельницькому відзначили День Героїв. Дорослі та діти, пересічні містяни та можновладці, учасники АТО та добровольці, представники силових структур та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції активно брали участь у святкових заходах.

Дата: 24.05.2018 Переглядів: 25

У залі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка у рамках відзначення в Івано-Франківській  області Дня Героїв презентовано книгу «Горять свічки на серці України».

Дата: 23.05.2018 Переглядів: 25

Відкриття виставки “Військово-польовий Арт” відбулось 22 травня у Миколаєві. Основний слоган експозиції “Життя сильніше смерті”! “Понад триста робіт 150-и народних майстрів та митців України перетворили військові предмети – камуфляжі, ящики з під боєприпасів, патронні цинки, тубуси гранатометів та ще низку предметів війскового знаряддя у мистецтво. Кожний предмет, у руках наших майстрів мистецтв став своєрідним протестом […]

Дата: 22.05.2018 Переглядів: 194

Справжнім святом патріотичного запалу та юнацького військового вишколу стала для Бородянщини Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»/«Джура», районний етап якої відбувся на місцевому стадіоні. Варто зазначити, що ще минулого року Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, який належить до сфери управління Служби, виступив з ініціативою спрямувати патріотично-виховну роботу в громадах на вшанування учасників антитерористичної операції та піднесення їх соціального […]

Дата: 22.05.2018 Переглядів: 19

17 травня 2018 року до Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка), який належить до сфери управління Служби, завітала міжнародна делегація, яка представляла Федерацію жінок за мир у всьому світі. 

Дата: 21.05.2018 Переглядів: 24

У суботу, 19 травня 2018 року, у місті Києві (провулок Лабораторний, 7-а) на стадіоні НТК ім. В. Баннікова відбувся Всеукраїнський футбольний турнір „Кубок Нескорених”. Турнір пройшов у рамках проведення спортивних змагань серед ветеранів АТО „Ігри Нескорених” за ініціативи Вадима Свириденка – Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, підтримки Міністерства оборони України, Міністерства […]