АТО

Дата: 24.03.2017 Переглядів: 18

24 березня в Івано-Франківську під час другого пленарного засідання сесії обласної ради голова облради Олександр Сич  та голова ОДА Олег Гончарук вручили відзнаки «За бойову звитягу» сімом добровольцям, які захищали незалежність України.

Дата: 24.03.2017 Переглядів: 5852

Станом на 23.03.2017 за інформацією, що надійшла від відомчих комісій щодо надання статусу учасника бойових дій особам, які приймали участь у проведенні антитерористичної операції, статус учасника бойових дій надано 290 621 особі.

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 18

22 березня фахівці Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростеня, що знаходиться в сфері управління Служби, провели семінар у міському Центрі зайнятості з не працевлаштованими учасниками АТО з питань здорового способу життя у рамках проекту «Повернення до мирного життя».

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 786

Механізм забезпечення учасників АТО технічними та іншими засобами реабілітації визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (далі – Порядок забезпечення ТЗР).

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 519

Протезування учасників антитерористичної операції в Україні здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та є першочерговим незалежно від встановлення інвалідності на підставі рішень військово-лікарських комісій. Механізм забезпечення учасників антитерористичної операції за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні визначений Порядком протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих […]

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 2239

Згідно з пунктом 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200, дія цього Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві […]

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 70

21 березня Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України. Перед її початком традиційно відбувся брифінг для представників ЗМІ, які сьогодні представляли такі інформаційні агентства, як “Укрінформ”,  “Інтерфакс-Україна”, “Українські новини”,  урядове видання “Урядовий кур’єр” та інші.

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 113

Круглий стіл «Розвивальний потенціал сучасної соціальної роботи: методологія й технології» зібрав у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка наукову спільноту України, актуалізовану на вирішення сучасних соціально-психологічних проблем.  Запрошені до участі представники Бородянського соціально-психологічного центру висвітлили деякі аспекти практичного досвіду психологічної та соціальної допомоги учасникам АТО, спрямовані на їх реадаптацію й повернення до мирного життя.

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 12

Продовжується робота  спеціалістів Іванківського ЦСПР в напрямку інформаційної та психологічної підтримки учасників АТО відділу прикордонної служби «Іванків». Так, 21 березня 2017 року була проведена інформаційна зустріч з циклу «Безпека понад усе» у рамках місячника боротьби з туберкульозом. Анна Осипенко ознайомила присутніх з інформацією про проведення в Україні місячника та заходів до Всесвітнього дня боротьби із […]

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 18

Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка), що працює у сфері управління Служби, продовжує налагоджувати співпрацю з іншими районами Київської області в частині надання послуг учасникам АТО. Останнім часом намічено шляхи співпраці між Києво-­ Святошинським ЦСПР та Кагарлицьким, Переяслав-Хмельницьким та Фастівським районами.