Toп новини

Дата: 18.09.2018 Переглядів: 6

Просвітницький захід патріотично-виховного та психологічного спрямування для дітей учасників АТО, вимушених переселенців та інших цільових категорій провів Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, в межах акції всеукраїнської солідарності, приуроченої  до Міжнародного дня миру.

Дата: 11.09.2018 Переглядів: 50

Сьогодні перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України. Під час брифінгу для представників ЗМІ, який традиційно відбувається на початку заходу, Ігор Мальцев поінформував про основні результати діяльності Служби, найближчі кроки у сфері соціального захисту ветеранів війни.

Дата: 03.09.2018 Переглядів: 12822

Станом на 31.08.2018 за інформацією, що надійшла від відомчих комісій щодо надання статусу учасника бойових дій особам, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, статус учасника бойових дій надано 346 129 особам.

Дата: 10.08.2018 Переглядів: 36

09 серпня 2018 року  у м. Сєверодонецьк Луганської області відбувся круглий стіл стосовно впровадження проекту з усної історії для поповнення Національного архівного фонду документами про події на Сході України. У засіданні взяли участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик,  представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Луганській області Юлія Довженко, посадовці ОДА, […]

Дата: 10.08.2018 Переглядів: 35

9 серпня у селі Лісна Слобідка Коломийського р-ну відбулось урочисте відкриття дитячого військово – патріотичного вишколу «Майбутнє України».  На урочисте відкриття були запрошені представники влади, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області, громадських об’єднань родин загиблих Прикарпаття, учасники бойових дій, які протягом даного табору будуть навчати дітей-учасників вишколу, Центру […]

Дата: 09.08.2018 Переглядів: 76

Сьогодні, 9 серпня, до Болгарії на двотижневу медичну реабілітацію направлено третю групу з восьми учасників антитерористичної операції. Традиційно, з аеропорту “Бориспіль” наших захисників проводжали представники Трастового фонду НАТО, ветеранських об’єднань і Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Дата: 09.08.2018 Переглядів: 73

4 серпня в урочистій обстановці на Одещині пройшла презентація будівництва багатоповерхового житлового комплексу для ветеранів АТО на відведеній Молодіжненською сільською радою земельній ділянці, що розміщена поряд з м. Чорноморськ. Подія відбулась за підтримки ГО «Ветеранів та інвалідів АТО – «Рапіра» у рамках 3-ї річниці від дня створення організації.

Дата: 07.08.2018 Переглядів: 63

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов разом із учасником АТО, бійцем добровольчого батальону “Донбас” Олександром Тараном 6 серпня взяв участь у ефірі програми “На часі”  радіо “Запоріжжя”.

Дата: 06.08.2018 Переглядів: 43

Вже третій волейбольний турнір  пам’яті Героя України – бійця 80 ОДШБр Андрія Галая відбувся 5 серпня на Івано-Франківщині.

Дата: 06.08.2018 Переглядів: 102

У неділю, 5 серпня 2018 року, жителі міста Запоріжжя вшанували пам’ять добровольця штурмової роти «Карпатська Січ» Даніїла Касьяненка (позивний – «Телефончик») – наймолодшого земляка, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції.