Toп новини

Дата: 19.01.2018 Переглядів: 28

Сьогодні, у день свята Водохреща, заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Вячеслав Марченко вручив відзнаки Президента України “За участь в антитерористичній операції” працівникам територіальних органів Служби, які брали участь у захисті незалежності нашої держави, а також волонтерам – відзнаки “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”.

Дата: 19.01.2018 Переглядів: 20

18 січня цього року, напередодні відзначення третьої річниці з вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту “Герої “кіборги” 242, в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція за участю Сергія Тріскача – голови  ГО “Українська асоціація інвалідів АТО”,  Ірини Зубкової, сестри “кіборга” – Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова,  Володимира Примаченка – представника Державної служби України у справах ветеранів […]

Дата: 19.01.2018 Переглядів: 39

Напередодні Водохреща, 18 січня, на Одещині відбулася урочиста зустріч воїнів 1-го механізованого батальйону 28-ї окремої механізованої бригади, які здійснюють планову ротацію із зони проведення АТО. У свою третю ротацію захисники України знаходились на фронті більше восьми місяців, з червня минулого року вони утримували рубежі оборони у смузі населених пунктів Новотроїцьке – Чермалик.

Дата: 16.01.2018 Переглядів: 65

16 січня 2018 року відбулося засідання Ленінського районного суду Запоріжжя, під час якого адвокат Другого Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віталій Валько зміг професійно та гідно захистити права і свободи інваліда війни Святослава Грушевського, який за версією слідства з хуліганських мотивів наніс тілесні ушкодження водію маршрутного автобуса, котрий відмовився його безкоштовно.

Дата: 16.01.2018 Переглядів: 39

22 січня 2018 року, о 17.40 у кінотеатрі ім. Довженко (м.Запоріжжя) відбудеться благодійний показ фільму “Добровольці Божої Чоти – The Ukrainians” про події оборони Донецького аеропорту. Режисерами картини є Леонід Кантер та Іван Ясний.

Дата: 15.01.2018 Переглядів: 18

12 січня 2018 року біля Посольства Канади відбулася зворушлива зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука з учасниками антитерористичної операції, а також представниками державних та громадських організацій. Ця неформальна і тепла зустріч – подяка особисто Послу та народу Канади за розуміння, підтримку захисників України.

Дата: 15.01.2018 Переглядів: 23

Презентація головних книжок минулого року про російсько-українську війну на Сході України, яка відбулась в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Грушевського, за участю її авторів, безпосередніх учасників АТО: Мартина Бреста «Пехота»,  Костянтина Чабали «Вовче», Юрія Руденка  «Психи двух морей», Павла Белянського, одного із авторів збірки «14 друзей Хунты» – викликала неабияку зацікавленість у одеситів.

Дата: 26.12.2017 Переглядів: 20

В Одесі на базі одного із спортивних клубів стадіону «Чорноморець» пройшли змагання ветеранів – учасників антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості нижніх та верхніх кінцівок в ході ведення бойових дій у російсько-українській війні на сході України.

Дата: 19.12.2017 Переглядів: 27

15 грудня у приміщені Соціально-психологічного центру м. Славутич, що належить до сфери управління Служби, відбувся круглий стіл за участю міського голови Юрія Фомічева та представників правління ГО «Славутицьке об’єднання ветеранів війни та учасників антитерористичної операції».

Дата: 19.12.2017 Переглядів: 19

16 грудня у громадській спілці «Крила 8 сотні» було презентовано Всеукраїнський мистецький проект «Відлуння сердець». Проект покликаний підтримати будь-який творчий дух серед родин загиблих та ветеранів антитерористичної операції. Життя, що нас оточує, знаходить  відлуння в наших серцях і відбувається акт творення у кожного по-своєму. Поважне журі проекту, до якого входять митці, викладачі, телевізійники, а також […]