Toп новини

Дата: 21.01.2019 Переглядів: 17

Напередодні Дня Соборності України в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, у рамках програми «Разом – ми сила» відбулася зустріч-діалог з учасниками АТО, яку підготувала й провела соціальний педагог Центру Ірина Паламарчук.

Дата: 17.01.2019 Переглядів: 77

Базовий тренінг «Лікування наслідків травм, жорстокого поводження та депривації» для психологів Медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України, які допомагають у реабілітації ветеранам та учасникам АТО/ООС, провів спеціаліст Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, Олександр Старовойтенко.

Дата: 17.01.2019 Переглядів: 13

У січні 2019 року виповнюється рік від створення Клубу дружин ветеранів «Крилаті» при Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби. Протягом року жінки збиралися щомісяця. Окрім цього, проводилися робочі зустрічі, відбувалося дружнє спілкування за межами ЦСПР, виїзди на природу, екскурсії, спільні заходи з громадським об’єднанням «Дружини України», участь у заходах ЦСПР.

Дата: 26.12.2018 Переглядів: 47

21 грудня 2018 року в Одесі на 95-му році життя зупинилося серце ветерана Другої світової війни, легендарного спортсмена, чемпіона світу і Європи зі стрільби, заслуженого майстра спорту і заслуженого тренера України Юрія Степановича Нікандрова.

Дата: 22.12.2018 Переглядів: 26

Всеукраїнська спілка ветеранів війни продовжує проводити акцію «Збери іграшки для дітей Донбасу!». 21 грудня Голова ради ВСВВ  Володимир Попович передав керівництву групи цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройних Сил України 210 дитячих іграшок, зібраних ветеранами спілки для подальшого направлення  у дитячі будинки та садки Донецької та Луганської областей.

Дата: 22.12.2018 Переглядів: 16

22 грудня у м. Бурштин за ініціативи представника Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимира Веркальця та громадського об’єднання “Обласна спілка сімей загиблих Прикарпаття” відбувся турнір по міні-футболу пам’яті загиблих учасників АТО, земляків-бурштинців – Вадима Савчака, Миколи Білоголовського та Володимира Соківки.

Дата: 19.12.2018 Переглядів: 117

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в рамках проведення Всеукраїнського тижня права 18 грудня 2018 року у приміщенні Veteran Hub, який знаходиться за адресою: вул. Ю. Іллєнка, 42 проведено навчально-методичне заняття для представників громадських об’єднань ветеранів.

Дата: 12.12.2018 Переглядів: 57

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Тімур Книш став учасником Всеукраїнської акції «Поєднані: Південці у війні за Україну», спрямованої на вшанування героїв боротьби Українського народу за належність і територіальну цілісність України.

Дата: 12.12.2018 Переглядів: 59

Завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук взяв участь у презентації та обговоренні документального фільму “Вірю, чекаю, молюся”, що відбулась 11 грудня в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського.

Дата: 11.12.2018 Переглядів: 46

6 грудня в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, відбулась святкова зустріч до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України за участі ветеранів АТО, волонтерів, представників Боярської міськради, громадських діячів, жителів міста.