130 учасників АТО на Харківщині отримали документи на право володіння землею

Дата: 17.07.2017 Переглядів: 95

У приміщені актової зали Держпрому Харківській області  14 липня 2017 року відбулася видача учасникам антитерористичної операції  наказів для отримання права власності на земельні ділянки під садівництво.

На заході були присутні: начальник Головного управління   Держгеокадастру у Харківській області  Оберемок Є. А., начальник штабу Харківського обласного громадського об’єднання “Спілка ветеранів АТО”  Якименко В. М., представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Єрьоменко О. В.,  керівники проектів де були видані земельні ділянки, учасники АТО та члени їх сімей.

Ветерани АТО стали землевласниками ділянок по 12 соток для введення індивідуального садівництва і зможуть не тільки вести садове господарство, а й  навіть побудувати будинок.

130 учасників АТО отримали документи на право володіння землею: це 21 садова ділянка у Великих Проходах Дергачівського району, 34 – поза межами населеного пункту, біля сіл Курортне, Черемушне, Мохнач та біля річки Сіверський Донець Зміївського району, 35 – в Малинівці Чугуївського району, 20 – в Солоницівці та 20 – в Слатіно Дергачівського району Харківської області.

Як зазначив начальник Головного управління   Держгеокадастру у Харківській області, “…це не остання видача прав власності. Ми працювали та будемо працювати у цьому напрямку. Харківщина є одним з лідерів по видачі прав власності на земельні ділянки”.

На даний момент у Харківській області учасникам АТО видано майже 4000 земельних ділянок: 1492 ділянки – для ведення індивідуального садівництва і 2376 – для ведення особистого селянського господарства.