На Миколаївщині нагородили переможців XIIІ обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга»

Дата: 26.04.2019 Переглядів: 144

У четвер, 25 квітня, у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького відбулося урочисте підбиття підсумків та нагородження переможців XIIІ обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга», який проводиться облдержадміністрацією в рамках реалізації обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги в області.

Шанувальники слова зібралися аби привітати переможців та дізнатися про літературні новинки Миколаївщини. Адже на конкурс представлено 40 книг місцевих авторів, виданих протягом 2018 року у 8 миколаївських видавництвах.  28 незалежних експертів визначили кращі серед представлених видань.

Дуже приємно, що другий рік поспіль серед переможців конкурсу відзначають й наших захисників.

Кращим літературним дебютом стало видання «Життя після 16:30». Автор – Олександр Терещенко. Видавець – Гудим Ірина Олександрівна.

Зібрані в книгу нотатки Олександра Терещенка – внутрішній монолог сильної, мужньої і мудрої людини. Автор – учасник боїв у Донецькому аеропорту, один з тих, кого назвали «кіборгами». Отримавши тяжке поранення, втративши руки, пройшовши через неймовірні випробування, він зміг повернутися до активного повноцінного життя. Зараз Олександр Терещенко – заступник Міністра у справах ветеранів.

Нагородила дипломом переможця Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної ради.

Крашим прозаїчним виданням визнано «Перемир’я» Генадія Молчанова. Видавництво – Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «Іліон».

Диплом переможцеві вручив представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Миколаївській області Павло Саєнко.

Щиро бажаємо нашим побратимам нових творчіх успіхів!

Фото: Павло Саєнко та Олександр Сайковский.