Активно працює мобільна психологічна служба Бородянського центру СПР

Дата: 05.02.2016 Переглядів: 267

Черговий раз команда мобільної психологічної служби Бородянського Центру СПР завітала до бійців АТО, що лікуються у Київській обласній психоневрологічній лікарні №2, що в передмісті Ворзеля, аби через засоби психологічної реабілітації сприяти їх скорішому одужанню та поверненню до мирного життя.

DSC02678-2Набір психологічних «інструментів», з якими практичні психологи й соціальні педагоги Центру заходять у відділення реабілітації ветеранів війни цієї лікарні, як правило розрахований на роботу з невеликою групою, склад якої від зустрічі до зустрічі змінюється. Тому в ній цікаво й корисно і тим бійцям, що вже йдуть на поправку, і тим, хто потрапив до неї вперше.

Динаміка одужання, інформацією про яку обговорюють з колегами-психологами профільні лікарі відділення, свідчить про позитивний вплив таких занять на цільову групу пацієнтів. Вони швидше «розкриваються», більше довіряють лікуванню, налаштовуються на позитивне мислення, вчаться «програмувати» активне майбутнє після виходу з лікарні.

DSC02676-2«Співпраця з фахівцями Бородянського Центру СПР дає змогу нам, лікарям, розширювати діапазон впливу на медичні проблеми пацієнтів-бійців за рахунок психологічного компоненту», – так прокоментувала діяльність мобільної психологічної служби на базі Обласної психоневрологічної лікарні №2 Тетяна ПОНОМАРЕНКО, завідуюча відділенням, де лікуються від неврологічних наслідків поранень і контузій учасники антитерористичної операції.