Американські ветерани передають досвід роботи з демобілізованими

Дата: 20.03.2017 Переглядів: 80

В Івано-Франківську стартував триденний семінар “Попередження ПТСР в Україні” за участю всесвітньо відомого американського реабілітолога, ветерана війни у В’єтнамі 73-літнього Френка Пьюселіка.

Френк Пьюселік – психолог і консультант Корпусу миру, один із розробників НЛП, автор розробок у царині психотерапії, реабілітації алкогольної та наркотичної залежності серед молоді. Працював із ветеранами восьми воєн, українська – дев’ята. За цей час напрацював власну ефективну технологію роботи з демобілізованими військовими.

 

Захід організували БФ “Франківський опір”, Івано-Франківська міська рада, депутат Обласної ради, практикуючий психолог Наталія Чаплинська.

У  заході взяв участь головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець, ветерани війни на сході України, керівники Центрів допомоги учасників АТО з районів області і практикуючі психологи Прикарпаття.

Присутні говорили про той  суттєвий досвід, який вони отримають під час семінару і зможуть більш ефективно надавати допомогу ветеранам АТО.