Американські журналісти дізналися про роботу Служби

Дата: 26.02.2016 Переглядів: 105

Вчора, 25 лютого, Голова Служби дав інтерв’ю для зйомок документального фільму про роботу держави в цілому та безпосередньо роботу Служби щодо забезпечення соціальних гарантій військовослужбовцям, ветеранам війни в тому числі тих, які беруть участь в антитерористичній операції.

Журналістів американського телеканалу VICE, які постійно висвітлюють події на сході України та події з інших ”гарячих точок” світу, цікав весь комплекс гарантій соціального захисту, встановлених законодавством для комбатантів та членів їхніх сімей.

Голова Служби, який сам є ветераном війни, дав цікаве та змістовне інтерв’ю. Серед іншого розповів про свій особистий досвід спілкування з учасниками АТО з позиції “рівний рівному”, про організацію психологічної допомоги учасникам АТО як особливо важливої складової в допомозі воїнам знов інтегруватися у суспільне життя. Організація професійної адаптації також не залишилася поза увагою.

Не на камеру Артур Валентинович спілкувався з журналістами, які самі є британцями, англійською мовою.

За інформацією журналістів, документальний фільм вийде англійською мовою і може бути перекладений українською для деяких телеканалів.