Американський капелан вчив чернігівських психологів працювати з посттравматичним синдромом

Дата: 07.11.2017 Переглядів: 43

6 листопада у приміщенні КП “Обласний молодіжний центр” Чернігівської обласної ради відбулася зустріч із Робертом Хіксом, полковником ВПС США (у відставці), який є старшим капеланом американської армії, має досвід роботи у бойових умовах, військових шпиталях та як військовий інструктор. Той охоче поділився із психологами, капеланами, волонтерами, учасниками АТО, членами їхніх родин своїм досвідом як подолати посттравматичний синдром, як адаптуватися до мирного життя.

Організували зустріч Чернігівська міська асоціація «Конкордія», Міжнародна Академія Психодрами, Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Рада ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді.

Представник  Служби в Чернігівській області Альберт Черешко розказав, що для всіх присутніх військовий капелан провів лекції «Бойовий стрес: моральна травма» та «Від жорстокості до дому: військове мислення проти мирного», де окреслив актуальні проблеми, з якими нині мають справу військові як на передовій, так і у мирному житті.

На додаток до розповіді бойового капелана організатори підготували фільм «Нескорені духом», головними героями якого є люди з обмеженими можливостями.

Наприкінці зустрічі всі охочі отримали комплекти методичної літератури, зорієнтованої на подолання посттравматичного синдрому.

Дивиться відеорепортаж зустрічі на телеканалі “Дитинець”