Ігри Героїв – всеукраїнські кроcфіт-змагання для поранених воїнів АТО

Дата: 24.12.2016 Переглядів: 233

24 грудня 2016 р., о 14.00 у Київському  Палаці спорту (Спортивна площа, 1), за підтримки Міністерства молоді та спорту, відбулися всеукраїнські змагання «ІГРИ ГЕРОЇВ» з кросфіт серед учасників АТО.

Організатори – громадське об’єднання «Українська асоціація інвалідів АТО» разом з ГО «Всеукраїнське об’єднання ветерани за Україну». Змагання проводяться у рамках національної громадської кампанії «Спільна перемога».

У турнірі беруть участь спортсмени з різних областей України. Це ветерани та інваліди АТО, а також цивільні особи з інвалідністю.

Попередні етапи змагань вже відбулися у Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві та Львові.

«ІГРИ ГЕРОЇВ» – це всеукраїнській кроcфіт змагання для поранених воїнів АТО та людей з інвалідністю. Головна мета ігор – психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація наших героїв, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених та соціально вразливих верств населення. Переможці матимуть змогу взяти участь у міжнародних змаганнях разом із спортсменами з інших країн.

Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя.

Участь у заході взяли заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Марченко В. С., інші представники Служби.

Дивиться відеорепортаж з KROSSFIT ARENA на 5 телеканалі.