Голова Служби Артур Дерев’янко спілкувався з громадянами на прямому зв’язку

Дата: 21.06.2016 Переглядів: 151

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко 21 червня 2016 року  взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.

Перед початком прямої телефонної лінії за традицією відбувся брифінг Голови Служби для представників ЗМІ у приміщенні клубу Кабміну, вул. Інститутська, 7. Такі зустрічі викликають зацікавленість з боку журналістів. Ось і на цей раз на брифінгу були присутні представники відомих телеканалів та інформаційних агентств: “112-УКРАЇНА”, телеканал новин “24”, УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ, УНIAН, РБК-УКРАЇНА, УРЯДОВИЙ КУР’ЄР, НАРОДНА АРМІЯ, УКРАЇНСЬКЕ РАДІО, а також представники інформаційної служби OBCE.

Голова Служби поінформував представників ЗМІ про роботу Служби як виконавця державних програм соціального захисту учасників антитерористичної операції. Очільник Служби звернув увагу журналістів на те, що далеко не всі учасники АТО стають на облік в органах соцзахисту населення, разом з тим, від цього багато в чому залежить поінформованість учасників АТО в можливості отримати безкоштовне санаторно-курортне лікування, направлення на психологічну реабілітацію чи скористатися можливістю професійного перенавчання. Він наголосив, що Службою спільно з другими державними органами проводиться широке інформування учасників АТО. Голова Служби закликав представників засобів масової інформації активно долучитися до інформування бійців, які повертаються з зони бойових дій, щоб кожен з них міг відчути турботу держави.

Артур Дерев’янко також відповів на запитання журналістів, яких цікавили питання спрощення процедури надання статусу добровольцям, отримання земельних ділянок, питання   та інше.

Під час прямої телефонної лінії  Голова Служби відповів на  запитання громадян з м. Києва, Кривого Рогу, Вінницької  області та інших регіонів. Питання громадян стосувалися соціального захисту ветеранів, пенсіонерів, вирішення побутових проблем.  Артур Валентинович надав всім громадянам необхідні роз’яснення та консультації.

Подивитись трансляцію на Урядовому порталі