Заступник Голови Служби Вячеслав Марченко спілкувався з громадянами у прямому ефірі

Дата: 16.06.2017 Переглядів: 140

Заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Вячеслав Марченко у п’ятницю, 16 червня, взяв участь у прямій телефонній  лінії Кабінету Міністрів України.

Брифінг для журналістів перед її початком цього разу відбувся у дещо зміненому форматі – він розпочався відразу з питань представників засобів масової інформації (їх представляли “Укрінформ”,  “Інтерфакс-Україна”,  “Народна армія”,  “Українське радіо” та інші), які мали можливість задати більше питань. У першу чергу, їх цікавив механізм санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО, проблемні питання надання передбачених законодавством пільг для учасників бойових дій, а також інші питання, з якими до Служби звертаються захисники країни.

Після закінчення брифінгу журналісти поспілкувалися із керівниками структурних підрозділів Служби, які надали більш детальну інформацію, зокрема, керівник відділу забезпечення санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації Олексій Моха надав інтерв’ю корреспондентам “Укрінформ” та “Українського радіо”.

Під час прямої телефонної лінії Вячеслав Марченко відповів на 11  запитань громадян з різних областей та куточків країни, яких цікавили питання виконання законодавчих актів в регіонах, що стосуються ветеранів, поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни, порядок встановлення інвалідності та одноразової виплати, пенсійного забезпечення ветеранів війни, про роботу  органів соцзахисту тощо. До спілкування з громадянами підключалися й присутні представники структурних підрозділів Служби, яким доводиться найчастіше спілкуватися з учасниками АТО та членами їх родин.

Вячеслав Станіславович надав всім громадянам необхідні роз’яснення та консультації. Він також наголосив, що неприпустимо, коли чиновники в регіонах дозволяють по різному трактувати нормативні акти, що стосуються соціального захисту учасників бойових дій, і порекомендував, у разі порушень прав захисників Батьківщини, звертатись, зокрема, до представників Служби в областях та громадських об’єднань.