АНОНС! Взаємодія Україна-НАТО: допомога учасникам АТО

Дата: 26.09.2016 Переглядів: 334

27 вересня 2016 року у приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції за адресою: пров. Музейний, 12, м. Київ о 14.00 відбудеться урочиста церемонія передачі допоміжних пристроїв до протезних виробів компанії Ottobock, придбаних для трьох  учасників АТО за кошти НАТО в рамках проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації.

Очікується участь і виступи п. Іванни Климпуш-Цинцадзе – Віце-прем’єр-міністра  України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Сергія Устименка – заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції, Артура Дерев’янка – Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Марка Опгенорта – заступника директора Офісу зв’язку НАТО в Україні,   Фредеріка Пежо – керівника секції Трастових фондів Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA), представників Трастового Фонду НАТО та Служби.

ДО УВАГИ ЗМІ!

Після урочистої церемонії вручення комплектуючих виробів учасникам АТО відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ.

Телефон для акредитації та довідок: (044) 281-08-38

Прес-служба