Арсеній Яценюк: кожен, хто із зброєю в руках захищав Україну, має отримати належну повагу і допомогу від держави

Дата: 31.03.2015 Переглядів: 174

Глава Уряду звернувся до Голови Державної служби у справах ветеранів та учасників АТО Артура Дерев’янка: «Від вас зараз залежить дуже багато. У вашому розпорядженні всі: Прем’єр-міністр, міністри, всі обласні адміністрації. Сьогодні ваша найвища відповідальність – щоб той, хто зі зброєю в руках захищав Україну, отримав належну повагу і допомогу від української держави і від української влади. Це наш з вами обов’язок».

“Знаю, що ви робите максимум для того, щоби українські військовослужбовці, які повернулися з зони проведення антитерористичної операції, отримали допомогу держави”, – зазначив Глава Уряду.

Він нагадав, що із зони АТО невдовзі повернуться 35 тисяч військовослужбовців: «Треба підключати обласні й районні державні адміністрації. З людьми треба говорити, запитувати, чим можемо допомогти. Максимум контактів з сім’ями».

Окрім того, Арсеній Яценюк нагадав, що Кабінет Міністрів виділив кошти на протезування бійців АТО за кордоном. Глава Уряду доручив Держслужбі у справах ветеранів та учасників АТО разом із Міністерством соціальної політики України та Міністерством оборони України перевірити виконання програми з урядової допомоги учасникам АТО для протезування.

Арсеній Яценюк також дав доручення Артуру Дерев’янку підготувати міжнародну конференцію для залучення допомоги від західних партнерів: “Поставте чіткі цілі, що ми хочемо отримати в якості допомоги і підготуйте міжнародну конференцію про допомогу українським військовослужбовцям і учасникам АТО з боку наших західних донорів і партнерів”.

Голова Держслужби у справах ветеранів та учасників АТО повідомив, що така конференція запланована на вересень поточного року. Глава Уряду наголосив на необхідності прискорити її проведення.

Про це повідомляє  Урядовий портал