Арт-терапія з учасниками бойових дій

Дата: 05.07.2016 Переглядів: 449

У Центрі соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, який працює під егідою Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проводяться заняття «Арт-терапії» з учасниками АТО, волонтером Юлією та соціальним педагогом Центру Вікторією Обиход один раз на тиждень. Всі роботи  в подальшому будуть використані для виставки малюнків до Дня деруна в м. Коростені.

fKlp02ShG6EТакі заняття надають можливість для вираження на папері своїх почуттів. Це можуть бути як позитивні почуття, що сприяють виявленню та накопиченню особистісних ресурсів, так і негативні почуття задля зняття емоційної напруги.

Заняття з арт-терапії дозволяє працювати з думками, переживаннями, мріями й почуттями, які здаються непереборними. Іноді невербальний засіб виявляється єдиним інструментом, що розкриває й пояснює інтенсивні почуття й переконання.Елементи збігу в художній творчості членів групи можуть прискорити розвиток емпатії й позитивних почуттів. Зміст і стиль художньої роботи надають соціальному педагогу величезну інформацію, крім того, сам автор може внести вклад в інтерпретацію своїх власних створінь.

Арт-терапія сприяє виникненню почуття внутрішнього контролю і порядку, підсилює відчуття власної особистісної цінності, підвищує художню компетентність.

oC0VXOM_2ZMНеобхідно підкреслити, що заняття арт-терапії з учасниками АТО  проводить волонтер Юлія, яка є художницею, тому володіє різними художніми прийомами, якими охоче ділиться з учасниками. Це дозволяє глибоко вивчити фантазування й уяву, вирішувати конфлікти між членами групи та допомагати їм у досягненні особистісної гармонії.

За детальною інформацією звертатися за адресою: м. Коростень, вул. Пролетарська, 3. Тел.: (04142)2-23-66.

Передає фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ЦСПР Любов Паламарчук