Артур Дерев’янко: “Як зробити з чиновників людей? Відправити в госпіталь до поранених”

Дата: 16.07.2015 Переглядів: 300

Журналіст газети  “Рідний Кіровоград” Тетяна Корінь зустрілася з Головою Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артуром Дерев’янко під час його робочої поїздки у Кіровоградську область.

Тетяна Корінь розповідає: “Наш земляк, голова Держслужби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко днями був на Кіровоградщині з робочим візитом, перевіряв, як працюють в області державні соціальні програми для підопічних відомства. Познайомитися хотілося особисто, адже ГО «Рідний Кіровоград» відразу налагодив співпрацю з Держслужбою. Артур Дерев’янко погодився на розмову – про чоловічі емоції, про гальма й потрібну державній машині швидкість, про вміння потиснути руку герою, якій пережив ампутацію”.

Почали з того, з чим найважче змиритися людині без досвіду держслужбовця. Артур Валентинович відповів сходу: «З бюрократією. От приходиш – готовий до роботи, готовий до реформ…А тобі швидко дають зрозуміти: стоп, тобі що, більш за всіх треба? Навіть новостворена служба наступає на ті самі граблі. Це я про механізм, який крутить державну машину. Як на мене – неприпустимо повільно. Чому пішов у держслужбу? Мої друзі, колеги, афганці сказали: йди й поборися за права захисників країни. Пішов».

Про виховні методи роботи, про те, що заважає, про наміри змінити на краще та багато іншого читайте  в газеті “Рідний Кіровоград”