Атовці навчаються у рамках проекту Україна-Норвегія

Дата: 28.02.2018 Переглядів: 235

27 лютого в Науковому містечку «Нова енергія» при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  відбулось урочисте відкриття програми перепідготовки «Підприємництво для сталого розвитку» за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації в рамках проекту Україна-Норвегія “Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні”.

У період з 27 лютого по 29 травня слухачі програми перепідготовки вивчатимуть такі дисципліни, як управління проектами, основи підприємницької діяльності, механізм створення власної справи, маркетинг, інформаційні технології та робота в мережі Інтернет, англійську мову та інші. По закінченню навчання кожний учасник представлятиме власноруч розроблений бізнес-план, готовий до реалізації.

Навчання проходитиме на базі кафедри «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики». До роботи в проекті залучені кращі викладачі-практики ІФНТУНГ.

У рамках професійної перепідготовки також проводиться соціальна та психологічна адаптація військовослужбовців та учасників АТО, семінари та тренінги щодо правильної самопрезентації, вивчення ринку праці та сприяння подальшому працевлаштуванню.

Після завершення навчання випускники курсів отримають міжнародній сертифікат перепідготовки.

На відкритті був представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець.