«Барселона-Іванків… 20 років разом»

Дата: 05.06.2018 Переглядів: 56

До Міжнародного дня захисту дітей захід під таким гаслом було організовано Іванківським центром соціально-психологічної реабілітації населення, що працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, на запит Іванківської районної громадської організації «Центр розвитку громади».

На святі були присутні президент асоціації «EsPerTu» (Іспанія) Роса Мартін, інші члени асоціації, представники іспанських сімей. 20 років тісної співпраці – це історія варта уваги. Тож несподіваним моментом для гостей, були діти, які 15-20 років тому відвідували їхню країну, ті,  хто, в подальшому обрали професії, пов’язані з іспанською мовою.

Спогади, подяки, сльози, квіти…

Учасник АТО Максим Бреус певний час, дякуючи гарним стосункам з іспанською сім’єю та отриманим знанням, працював перекладачем в Чорнобилі. Але в певний період свого життя він вирішив стати на захист своєї країни.

На святі звучали українські пісні. Гостинні господарочки пригощали українськими стравами.

Подяками Іванківської районної держадміністрації та Іванківської районної ради були відзначені: Роса Мартін, Галина Бабич, Інна Шеремет. Під час вручення перший заступник голови Іванківської РДА Тетяна Свириденко відмітила вагомий внесок щодо оздоровлення дітей «EsPerTu» та « Центру розвитку громади».

Про захід інформує практичний психолог ЦСПР Ірина Превор