База госпіталю «Лісова поляна» дозволяє зробити з нього сучасний реабілітаційний Центр для ветеранів та членів їхніх родин

Дата: 05.07.2019 Переглядів: 666

До такого висновку прийшли фахівці Ізраїльської коаліції травми, які наразі перебувають в Україні з робочим візитом, під час якого оглянули державний заклад «Український госпіталь для ветеранів війни «Лісова Поляна», який розташований в Пущі Водиці Київської області.

Разом із ними госпіталь оглянула заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда (Гаврилюк). «Міністерство планує створити на базі госпіталю «Лісова Поляна» сучасний лікувально-оздоровчий Центр, де ветерани разом з родинами зможуть проходити комплексне лікування та реабілітацію», – зазначила заступниця Міністра у справах ветеранів. Національний центр матиме відділення лікування залежностей, контузій та їх наслідків, ПТСР, а також тренінговий центр для навчання фахівців з усієї України, які будуть працювати та надавати послуги ветеранам та їхнім родинам», – розповіла заступниця Міністра у справах ветеранів.

Про майбутній центр розповідала головна лікарка закладу Ксенія Возніцина, яка є автором та розробником проєкту такого Центру національного масштабу.

Після огляду закладу фахівці Ізраїльської коаліції травми зробили висновок, що тут дійсно може бути створений потужний Національний центр для реабілітації ветеранів. «Тут може бути якісний центр захисту «mental health» і наша коаліція рішуче підтримує його створення та ділитиметься ізраїльським досвідом допомоги ветеранам та населенню в цілому», – зазначив менеджер міжнародних проєктів Ізраїльської коаліції травми Макс Голденберг.

Він також зазначив, що його колеги зацікавлені допомогти з розробкою програм по навчанню та підготовці українських фахівців, які будуть працювати з ветеранами не лише в цьому центрі, а й по всій країні.

Інформує Мінветеранів