Бердянські ветерани та волонтери АТО єднають зусилля

Дата: 23.01.2018 Переглядів: 103

22 січня 2018 року у приміщенні центральної бібліотеки м. Бердянськ Запорізької області відбулись урочисті збори учасників АТО, волонтерів, патріотичної громадськості, творчих колективів, учнівської молоді. Захід був присвячений Дню Соборності України. Ініціаторами виступили ветерани АТО та представники місцевої влади.

Захід відкрила капела «Промінь» виконанням «Молитви за Україну», після чого із привітальним словом до присутніх звернулися: голова обласного осередку ГО «Всеукраїнська спілка ветеранів АТО «Легіон Свободи», доброволець роти «Карпатська Січ» Микола Тюркеджи, представник виконкому міської ради Ігор Зубрицький, учасник АТО, ветеран десантно-штурмових військ Сергій Шарай, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов.

У своєму виступі Костянтин Денисов підкреслив, що сьогодні, як і 100 років тому, військові є тим стрижнем, навколо якого гуртується суспільство в обороні та розбудові соборної України. Саме воїни-захисники руйнують штучні стереотипи та бар’єри на шляху до об’єднання української нації.

Під кінець заходу було вручено подяки волонтерам – Омельченко Анетті (рух «Наші Атланти»), Циганок Зої та Яковлевій Олені за відданість і щедрість. Подяку отримали і працівники бібліотеки, які у вільний від роботи час беруть активну участь у патріотичних заходах міста.