Всеукраїнські ветеранські об’єднання допомагають лікарням

Дата: 19.11.2015 Переглядів: 172

Вчора, 18 листопада, Київській міській клінічній лікарні № 9 була передана благодійна допомога для ветеранів та учасників антитерористичної операції.

Благодійниками виступили Всеукраїнський союз громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів, в особі Голови об’єднання Віктора Палія, та Благодійний фонд «Рідне Полісся», в особі Голови Фонду В’ячеслава Сасюка.

2

Серед гуманітарного вантажу були спеціальні ліжка, крісла-каталки, спеціальна білизна та безліч іншого медичного забезпечення.

Головний лікар Михайло Валюк зазначив, що така допомога має велике значення, оскільки державна лікарня не завжди в змозі забезпечити себе, а особливо у часи, коли багато постраждалих бійців антитерористичної операції потребують відповідної допомоги.

3У свою чергу, Голова Всеукраїнського Союзу запевнив, що це не є разовою допомогою, і громадські організації й надалі будуть ради робити все задля покращення медичного обслуговування українців.

Нагадаємо, що учасники команди Всеукраїнського Союзу вже не вперше проводять схожу роботу, як на мирній території, так і в зоні проведення АТО.