Благодійний проект “Мистецтво заради життя”

Дата: 04.12.2015 Переглядів: 322

4 грудня 2015 року о 18 годині в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (м. Київ, вул. Лаврська, 19) відбувся благодійний аукціон картин – написаних бійцями у військових госпіталях – “Мистецтво заради життя”.

Напередодні Дня збройних сил України, відбувся благодійний проект «Мистецтво заради життя», започаткований некомерційними організаціями, які створені учасниками бойових дій, та опікуються долями військовослужбовців України після повернення у мирне життя.

картиніВрятувати життя іншої людини, завжди вважалось благодійною та поважною справою, тому підтримати героїв, що отримали важкі поранення на Сході України шляхом участі в проекті, є можливість спасти ще один світ. Благодійний проект «Мистецтво рятує життя» має на меті створення актуального культурного контексту для підтримки тих, кому вкрай необхідна допомога, та запрошує на аукціон художніх картин написаних бійцями у військових госпіталях.
Кошти зібрані на аукціоні художніх робіт, будуть передані 7 бійцям із різних батальйонів, які отримали складні поранення та ураження, і зараз потребують термінової медичної допомоги. Покупці картин, окрім виставлених лотів, отримають свідоцтва «Рятівник Героя».

Благодійна програма «Мистецтво заради життя» має на меті як допомогу важким пораненим героям України, так і розвиток культури індивідуальної благодійності в Україні.

Інформація про збір коштів та підсумкова сума будуть оприлюднені на сторінці програми «Мистецтво заради життя» https://www.facebook.com/events/451757755009951

Партнерами благодійної програми виступили: Телекомпанія «Правда Тут», НЦНК «Музей Івана Гончара», Громадське радіо, Міністерство соціальної політики України, кейтеринговая компанія “Сіль та перець”, ГО “Спілка учасників, ветеранів та інвалідів АТО” , ГО “ART-комбат” , «Долоні ангела», ПАТ «Оболонь.

Повідомлення про захід розміщено на сайті “Громадський простір”

З цього приводу в Українському кризовому медіа центрі 2 грудня відбувся брифінг на тему: “Проведення благодійного аукціону картин, написаних бійцями для підтримки важкопоранених”.

брифінг-2На брифінгу виступили Костянтин Вінніченко, президент фонду “Єдність побратимів”, Сергій Тріскач, голова громадської організації “Українська асоціація інвалідів”, Василь Шевченко, перший заступник Міністра соціальної політіки, бійці АТО-митці, які створювали картини.

Сергій Трискач: Задача громадськості, щоб інваліди відчували себе повноцінними членами суспільства.

Василь Шевченко: Громадське око допомагає фокусувати проблему. Ми зацікавлені, щоб державні кошти йшли на допомогу людям з обмеженими можливостями, під наглядом громадськості. Він також зауважив, що всі державні програми для учасників АТО будуть збережені і працюватимуть у наступному році. Буде розширений напрямок, що передбачає реабілітацію учасників АТО, – сказав В. Шевченко.

Подивитись хід брифінгу можна на відео з сайту Українського кризового медіа центру.

4 грудня участь у  заході взяли працівники Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.