Бородянський центр реабілітації готується до Дня захисту дітей

Дата: 29.05.2019 Переглядів: 80

Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, виступає співорганізатором й бере участь у проведенні районної розважально-просвітницької програми «Цвіт дитинства» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, що проходитиме 31 травня на центральній площі міста Бородянка з 13.00 до 19.00.

Бородянський ЦСПР залучає родини учасників АТО/ООС Бородянської ОТГ, Пісківської ОТГ, усіх довколишніх населених пунктів до спільних активностей (сімейна гра, квест) під назвою «Мандрівка на веселковому парашуті у Країну Дитинства» з метою сприяння реадаптації ветеранів АТО/ООС через налагодження гармонійних сімейних відносин та творчої взаємодії. Буде поширюватися інформація серед цільової аудиторії щодо можливостей отримання професійної соціально-психологічної підтримки в ЦСПР.

А з 16 години проходитиме фінал обласного вокального конкурсу «Яскраві діти України», на який в місцевий палац культури Бородянський центр запрошує атовців, їх дружин і дітей – своєрідна психологічна реабілітація мистецтвом.