Бородянський центр реабілітації підтримує захисників країни

Дата: 14.02.2019 Переглядів: 81

Серед волонтерів Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, є не тільки ветерани АТО, а й ті воїни, що продовжують захищати цілісність і незалежність нашої країни.

Один із них, Олександр, під час нетривалих відпусток у рідні краї обов’язково відвідує Бородянський ЦСПР та Школу рукопашного бою, яка працює в центрі під керівництвом відомого в Україні тренера Василя Семиряжка.

Воїни-контрактники не відмовляються брати участь у різноманітних заходах Бородянського центру реабілітації, особливо, коли йдеться про патріотичне виховання дітей і молоді.

От і цього разу, Олександру, колишньому вихованцю Школи рукопашного бою, який нині перебуває на ротації, юні учасники цієї Школи змогли поставити свої запитання про те, як на війні допомагають навички бойових мистецтв. Нині він час від часу проводить заняття групи самооборони «Сильні духом» й активно співпрацює із фахівцями ЦСПР.

Під час робочих зустрічей з ним фахівці психологічної та соціальної служб центру мають можливість скоординувати свою роботу із бійцями, що перебувають на ротації чи тільки готуються відправитися служити за контрактом у зону бойових дій. А саме з цим контингентом проводять роботу психологи ЦСПР у співпраці з районним військовим комісаріатом.