Бородянський ЦСПР: дорогу здолає той, хто йде!

Дата: 05.02.2019 Переглядів: 138

Цими вихідними Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, став осередком для спілкування людей, які свідомо й відповідально обрали для себе тверезе життя.

З різних куточків України з’їхалися вони на запрошення групи самодопомоги залежних та співзалежних «СХОДИНКИ», яка цього року перегорнула сторінку багаторічної діяльності на теренах Бородянщини.

З бажанням показати побратимам надійний шлях виходу із залежності ветерани АТО, учасники ГСД «Сходинки» запросили на сімнадцяту щорічну всеукраїнську конференцію «Форум тверезості» і родини учасників АТО, які переживають непрості часи боротьби за рідну людину, що знаходиться під впливом алкоголю.

Учасники АТО завжди прагнуть допомогти побратимам, які обрали хибний шлях подолання ПТСР через алкогольне забуття. Вони стали потужним ядром організаційного комітету конференції й під керівництвом координатора ГСД О. Старовойтенка намагалися залучити на неї якомога більше своїх колег-ветеранів. Надійно спрацювали волонтерська мережа «рівний – рівному» Бородянського ЦСПР, взаємодія з громадськими організаціями учасників АТО, поширення інформації у соціальних мережах.

На форумі відбулися цікаві зустрічі, пролунали унікальні «історії успіху», на ділі показала свою дієвість і привабливість модель тверезого спілкування, дозвілля і взаємодії. А головне – усе це почули, побачили та взяли участь у роботі відкритих груп ті, хто тільки починає долати свою залежність, хто прагне допомогти дорогій серцю людині повернутися до нормального життя…

Дотримуючись послідовності в роботі, Бородянський центр реабілітації планує у 2019 році й далі розвивати групи самодопомоги, залучати учасників АТО/ООС та членів їх родин до участі в сімейних таборах, спрямованих на подолання залежностей та налагодження взаєморозуміння й взаємопідтримки в родинах.

Живі історії повернення до нормального життя вражають і надихають. Шлях не простий, але дорогу здолає той, хто йде!