Бородянський Центр СПР допомагає дітям із родин учасників АТО

Дата: 28.01.2016 Переглядів: 206

Продовжуючи розвивати міжнародний соціальний проект, спрямований на зміни у свідомості населення, що проживає на території радіаційного забруднення, щодо збереження власного здоров’я через гігієну зубів та ротової порожнини, Бородянський Центр СПР залучає дітей із родин учасників АТО. Це програма «Зуб-ОK!»: заняття для дітей учасників АТО.

Формування засад відповідальності за власне здоров’я у дитячому віці закладає на майбутнє підмурівок свідомого вибору на користь здорового способу життя. А це надзвичайно важливо особливо для тих, хто змушений проживати на постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях. До цієї категорії відносяться також і родини учасників АТО.

zub-ok5У дні новорічних канікул фахівці Центру, що працюють за програмою «Зуб-ОК!», підготували для дітей учасників антитерористичної операції цікаві інформаційні зустрічі із використанням тематичних мультфільмів, веселих іграшок-«зубастиків» та чарівних зубних щіток. Дітвора неабияк зацікавилася, адже ніколи раніше вони й уявити собі не могли, як важливо правильно чистити зубки, доглядати усю порожнину рота, дотримуватися режиму прийому їжі та регулярно відвідувати лікаря-стоматолога.

Вони вперше в житті вчилися користуватися флосом – спеціальною зубною ниткою, та освоювали навички правильного володіння зубною щіткою. Аби підтримати інтерес дітей до важливої теми для них підготували спеціальні стоматологічні подаруночки, куди увійшла дитяча зубна щіточка, дитяча зубна паста, ментоловий флос і навіть мініатюрний пісочний годинничок із кольоровим наповнювачем, який допоможе кожній дитинці контролювати тривалість процедур по догляду за ротовою порожниною.

zub-ok6Команда працює над створенням додаткової контрольної групи з числа дітей учасників АТО, якими буде опікуватися лікар-стоматолог І.М. Бовсуновський, спеціально підготовлений за сприяння організаторів програми «Зуб-ОК!» у США.