Бородянський ЦСПР розпочав акцію громадської турботи у партнерстві з учасниками АТО

Дата: 02.11.2016 Переглядів: 138

Організатори соціального проекту учасників АТО «Арт-майстерня «СВДС» спільно з Бородянським центром СПР, який працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, та Фондом розвитку спільноти розгортають акцію громадської турботи про родини побратимів і простих земляків, які потрапили у надзвичайно складні життєві обставини.

Як і було задумано, Арт-майстерня «Створи Власний Дивовижний Світ», за сприяння Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації, об’єднала спільною справою колишніх бійців, які за велінням серця були серед перших на східних бойових позиціях, захищаючи цілісність і незалежність України. Ці мужні чоловіки усвідомили саме активний  шлях повернення до повноцінного мирного життя – через створення власного бізнесу для себе й таких як самі, опираючись на особисті якості, можливості, професійну й творчу самореалізацію та гідне партнерство.

cvc-remont3Арт-майстерня працює лише 2 місяці, а експозиції зразків її авторської дизайнерської продукції декору, створеної з металобрухту та різних непотрібних речей, вже стали улюбленим місцем для відвідувачів на виставках народної творчості та під час масових заходів на Бородянщині і за її межами.

Та Сергій Михальченко, Віталій Івахненко, Дмитро Покидько і Олександр Петришин, організатори підприємства, проявляють свою чоловічу позицію не тільки у серйозних професіях коваля, зварювальника, монтажника, а й  у ставленні до своїх родин. У житті громади ці мужні бійці показали себе небайдужими, дієвими, готовими підставити міцне чоловіче плече сім’ям побратимів та просто землякам, які потерпають від життєвих негараздів.

cvc-remont1Нині під крило своєї професійної турботи бійці взяли  родину Шишкіних із Бородянки. Там старенька немічна бабуся, не дозволивши поневірятися по сиротинцям двом малолітнім діткам після смерті батьків, взяла опікунство над Андрійком і Ганнусею. Навіть уявити важко, як скрутно й непросто живеться цій родині. Бородянський центр СПР та Фонд розвитку спільноти змогли залучити для них увагу сім’ї благодійників з Британії, які щиро перейнялися долею сиріт і розпочали пряму цільову допомогу.

Тепер окрім уваги й підтримки від  психологів і соціальних педагогів, у дітей є добротний одяг і взуття до сезону, шкільне приладдя, іграшки та розвиваючі ігри. Однак будинок, у якому вони мешкають, опалюється старою грубкою та вимагає негайного ремонту. За кошти, які збирають міжнародні благодійники, команда «СВДС» планує благоустроїти житло цієї родини. На першій черзі – прокладання нової внутрішньої будинкової електромережі, щоб родина Шишкіних могла тепло і безпечно пережити зимові холоди.