Будуємо ідеальну сім’ю

Дата: 12.06.2017 Переглядів: 128

9 червня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, який працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та антитерористичної операції, психологом  Центру  Надією Волківською,  проведена зустріч з дружинами наших захисників.

 

Метою чергової зустрічі став пошук критеріїв для своєї ідеальної сім’ї. В ході зустрічі кожна з присутніх жінок намагалась розібратись, що обов’язково має бути присутнє у їх відносинах, а що – категорично ні. Для цього вони  виконали вправу «Сходинки», яка дала змогу розібратись, що саме для них важливо  та  що потрібно робити для того, щоб ці якості сформувати.

Заключною, та не менш цікавою частиною заняття, стало створення кожною з учасниць колажу на тему : «Моя ідеальна сім’я». Техніка створення колажу полягає в приклеюванні чи прикріпленні будь-яким іншим способом на основу (найчастіше паперову) найрізноманітніших вирізок на визначену тему. Використання вирізок у колажу відбувається за рахунок вибору образів, їхньою просторовою організацією у визначеному порядку, наділення образів власними значеннями. Процес роботи дуже зацікавив дружин бійців, відкрив нові ресурсні можливості, а інтерпретація опорних елементів колажу дала багато корисної інформації для міркування.

Передає Паламарчук Л.М. – фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою