Cемінар-практикум з військово-патріотичної підготовки у Чернівцях

Дата: 02.04.2018 Переглядів: 190

26-27 березня Чернівецьким обласним підрозділом Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (ВСВВ – соціальний партнер Служби) за сприяння Чернівецької облради та департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА було проведено семінар-практикум з військово-патріотичної підготовки та військово-прикладних дисциплін за програмою «Тактичний вишкіл».

Цей семінар був орієнтований на вчителів предмету «Захист Вітчизни», вчителів фізичної культури, методистів міських та районних методичних кабінетів, керівників військово-спортивних клубів та гуртків, представників військових комісаріатів і проходив на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

 

У заході взяли участь ветерани військової служби, учасники АТО, керівники військово-патріотичних об’єднань,  ветерани локальних воєн та конфліктів, учасники миротворчих операцій, представники громадських і ветеранських організацій та інші.

Перед учасниками виступив заступник Голови Ради ВСВВ В’ячеслав Грежук,  який поінформував присутніх про діяльність громадської організації, її основних досягненнях і здобутках, а також завданнях і подальших планах щодо заходів, спрямованих на покращення військово-патріотичного виховання молоді в Україні. Крім того, відбулося конструктивне обговорення кола різних питань, пов’язаних з вихованням молоді, а також пройшов обмін думками та надана відповідь на запитання.

З учасниками семінару проведені заняття з основ тактичної медицини, топографія та орієнтування,     основ тактики дій малих груп,  основ рукопашного та ножового бою тощо. Усі заняття носили практичний характер і сприяли підвищенню знань та рівня підготовки кожного з учасників семінару.

Підводячи підсумки семінару-практикуму, заступник В. Є. Грежук підкреслив високий методичний рівень проведення занять, подякував організаторам і учасникам за плідну роботу і окреслив подальші кроки щодо покращення  військово-патріотичного виховання молоді не тільки на Буковині, а й в Україні в цілому.

Наприкінці заходу всі учасники отримали відповідні сертифікати, а деякі були нагороджені почесними грамотами та відзнаками.