Чорнобильська трагедія у наших серцях

Дата: 27.04.2016 Переглядів: 90

25 квітня 2016 року у приміщенні міського Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка міста Коростень відбувся концерт-реквієм “Чорнобильська трагедія у наших серцях”.

У програмі заходу взяли участь представники виконавчої влади на чолі з міським головою, представники підприємств, організацій та установ міста, ліквідатори аварії на ЧАЕС, вдови, працівники Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків аварії на ЧАЕС.

DSCN2660

Під час проведення заходу до присутніх звернувся голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Артур Валентинович  Дерев’янко, який подякував учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, за подвиг, мужність, патріотизм, стійкість і самовідданість.

Очільник Служби коротко поінформував про роботу центрів соціально-психологічної реабілітації населення, запросив присутніх до співпраці та вручив нагороди працівникам Центру від Міністра соціальної політики та Голови Державної служби України.

DSCN2661Наприкінці свого виступу Артур Валентинович щиро подякував фахівцям Центру соціально-психологічної реабілітації м. Коростеня за проведену роботу і висловив надію на те, що й надалі центр буде зразком у соціально-психологічній роботі.

Передає заступник директора Центру Л.О.Пінська