Делегація ветеранів відвідає Угорщину

Дата: 05.07.2017 Переглядів: 68

4 липня в приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  відбулася зустріч керівництва Служби з ветеранами, що відбувають  делегацією в Угорщину.

Поїздка делегації ветеранів у складі 16 осіб, яка запланована згідно  розпорядження Кабінету Міністрів України за погодженням Міністерства соціальної політики та за підтримки Державного самоврядування українців в Угорщині,  відбудеться з 5 по 9 липня 2017 року.

До складу делегації входять ветерани Другої світової війни, ветерани війни в Афганістані, учасник бойових дій у В’єтнамі, в’язень концтабору “Освенцім” та учасники антитерористичної операції на Сході України.

Мета поїздки – відвідування місць поховань воїнів, які загинули під час Другої світової війни на території Угорщини. Програмою передбачено покладання вінків та квітів до меморіалів загиблим у місцях Будапешт та Секешфехервар.

Службою вручено ветеранам грамоти за багаторічну громадську діяльність, розвиток ветеранського руху в Україні, особистий внесок в реалізацію державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та патріотичне виховання молоді.