Делегація з Кіровоградщини вшанувала загиблих на горі Карачун

Дата: 17.10.2017 Переглядів: 146

Напередодні Дня захисника України  делегація з Кіровоградщини, у складі якої була представник Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Людмила Гуріна, здійснила поїздку до гори Карачун у Донецькій області (м. Слов’янськ), де встановлено пам’ятник на честь загиблих, які  перебували у військовому гелікоптері, що  був збитий терористами 24 червня 2014 року.

Серед учасників делегації – начальник управління комунікацій Кіровоградської ОДА  Віталій Останній, дружина загиблого героя АТО Олена Степанок,  член волонтерської громадської організації «Серця матерів» Оксана Аветисян, волонтери, ветерани АТО.

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники взяли участь у меморіальних заходах, приурочених до Дня захисника України.  Разом вони встановили пам’ятні знаки Героям Небесної Сотні та добровольцям, висадили спільно з бійцями 95-ї бригади кущі калини на знак миру і злагоди в Україні. Пам’ятні знаки розташовані на місці загибелі українських військових, серед  яких були жителі Кіровоградщини Олексій Волохов та Олександр Кондаков.

Опісля відбулися зустрічі із військовослужбовцями 95-ї бригади, святковий концерт.

Дивиться відео про подію.

Члени делегації завдячують відомому волонтеру Марині Безсаловій (Квітка), яка займається   волонтерською діяльністю в зоні АТО з 2014 року, адже за її сприяння відбулася поїздка.

Більше інформації і фото – на сайті “Славянск Деловой”