Дітей учасників АТО вітали із новорічними святами

Дата: 28.12.2016 Переглядів: 157

27 грудня у Київській міській державній адміністрації вітали дітей учасників АТО, представників сімей загиблих та поранених.

Діти із задоволенням переглянули концерт у колонній залі КМДА, а потім їм вручили святкові подарунки від Святого Миколая.

Один з організаторів дитячого свята – громадська організація “Українська асоціація інвалідів АТО” отримала подарунки від гуманітораної місії з Німеччини, за підтримки Департаменту соціального захисту населення міста Києва.

 

Під час зходу також були нагороджені медики Київського університету імені Богомольця та працівники відділу ребілітації госпіталя у Пущі Водиці за постійну допомогу у лікуванні бійців.

Дітей та їх батьків  вітали голова правління ГО «Українська асоціація інвалідів АТО» Сергій Тріскач, голова Київського осередку асоціації міста Києва – Олег Сизоров та учасники АТО.

Захід відвідав та спілкувався з родинами загиблих героїв завідувач сектору Служби у м. Києві Володимир Примаченко.

 

Метою заходу було зібрати в одній залі бійців та дітей  з родин загиблих. Адже напередодні новорічних свят їм дуже  важливо відчувати дружню підтримку та сімейний затишок. “Наш обов’язок – підтримувати та опікуватись такими сім’ями, а особливо дітьми. Ми робимо все можливе для захисту цих людей,” – говорили організатори свята.

Захід подарував багато вражень дітям. Подарунки отримали діти учасників АТО та діти сімей загиблих віком від 3 до 14 років.