Діти учасників АТО оздоровилися у Великобританії

Дата: 29.09.2015 Переглядів: 282

З 2009 року близько 1000 дітей м. Коростеня та Коростенського району мали можливість оздоровлюватися у Великобританії. У 2015 році оздоровилось 105 дітей, із даної кількості- 11 дітей з сімей учасників АТО та 1 дитина з сім’ї вимушених переселенців. У наступні роки також планується оздоровлення дітей даних категорій населення.

14 вересня у ЦСПР населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи було проведено підсумкову зустріч з представниками кожної групи, яка перебувала на оздоровленні у Великобританії. На захід були запрошені не тільки керівники груп, батьки та діти, а й представники британської благодійної організації.

фото-1Зустріч розпочалася привітанням всіх присутніх. Директор Центру Сергій Миколайович Вигівський розповів про напрямки роботи закладу, міжнародну співпрацю з британською благодійною організацією, про унікальність самої програми оздоровлення та інші напрямки співпраці.

До уваги присутніх координатор міжнародних програм та проектів представила презентацію про оздоровлення всіх груп, де батьки і діти мали можливість ще раз поринути у приємні спогади про чудові канікули, ще раз пережити незабутні враження та можливість проживання в приймаючих родинах, де на один місяць британський дім став для них рідним.

До слова запросили наших гостей, які ознайомили присутніх з питаннями підготовки кожної філії до оздоровчого періоду. Свої враження також висловила приймаюча сім’я про дітей, які перебували в них на оздоровленні.

Своїм досвідом також поділилися керівники груп, а батьки і діти висловили слова вдячності всім організаторам, волонтерам програми, адміністрації Центру та керівникам груп. З цієї нагоди на знак подяки діти подарували всім чудовий настрій, декламуючи вірші, співаючи пісень. І, звичайно, танцюючи, адже танець є універсальною мовою, яку розуміють всі. Таким чином вони могли продемонструвати свої таланти, висловивши свої емоції про незабутні враження від поїздки за кордон.

фото-2Зустріч закінчилася, але дружба, яка розпочалася в 2009 році, завдяки британській благодійній організації, даній програмі та ентузіазму наших організаторів і надалі продовжується і народжуються нові проекти та надія на подальшу співпрацю.

Про це повідомляє Віра Гис – педагог-організатор ЦСПР, координатор міжнародних програм та проектів ЦСПР населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.