Для учасників АТО в м.Чорноморськ збудують житло

Дата: 25.07.2016 Переглядів: 636

розгляд документовЗавідувач сектору в Одеській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук взяв участь у робочій нараді за участю народного депутата України Гуляєва В.О., депутатів Молодіжненської сільської ради Овідіопольського району Одеської області, керівництва ГО ветеранів АТО «Рапіра» м.Чорноморська та  Центру допомоги учасникам АТО Одеської ОДА, на якій розглядалося  питання виділення земельної ділянки під будівництво житлового містечка для учасників АТО та членів їх сімей. Нарада відбулася 21 липня 2016 р.

виступ РапираНа засіданні головою ветеранів АТО «Рапіра» Дашком Г. Г. було представлено схему будівництва, візуалізацію та пояснювальну записку до них, чим передбачено зведення 480 квартир для учасників АТО та членів їх сімей.

В цілому депутати підтримали ініціативу учасників АТО та пообіцяли схвалити виділення земельної ділянки під будівництво житла на черговій сесії сільської ради 29 липня 2016 року.

Присутніми  була підтримана пропозиція народного депутата України Гуляєва В.О. щодо виділення додатково  земельної ділянки під будівництво автономного сучасного дитячого садочка для сімей захисників Батьківщини. схема застройки городка