До 28-ї річниці виводу військ з Афганістану

Дата: 09.02.2017 Переглядів: 174

3-4 лютого 2017 року у дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 м. Рівного традиційно відбувся відкритий міжобласний чемпіонат з плавання серед юнаків та дівчат 2005-2007 років народження, присвячений 28-й річниці виводу військ з Республіки Афганістан.

Мета проведення чемпіонату – підвищення рівня спортивної майстерності, військово-патріотичного виховання дітей та молоді, зміцнення дружніх зв’язків з іншими регіонами України.

Чемпіонат урочисто відкрив начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА В. Ліпський, який побажав учасникам змагань яскравих перемог на блакитних доріжках басейну.

Упродовж двох днів 350 спортсменів з Рівненщини, Волині та Хмельниччини змагалися за звання чемпіонів і призерів. Було розіграно 48 комплектів нагород. Нагородження грамотами і медалями чемпіонів і призерів чемпіонату проводили заступник голови Рівненської обласної організації УСВА В. Воронін і член Правління В. Щербаков.

 

Кращих пловців відзначили спеціальними призами. Наприкінці заходу організатори змагань висловили щиру вдячність Рівненській обласній організації УСВА за фінансову підтримку чемпіонату.

Про це інформує Українська Спілка ветеранів Афганістану