До Дня добровольця в Одесі відбулися спортивні змагання

Дата: 13.03.2017 Переглядів: 98

В Одеському стрілецько-спортивному клубі, відповідно до плану Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 рік, проведено особисту першість зі стрільби кульової серед спортсменів та ветеранів антитерористичної операції з обмеженими фізичними можливостями.

Такого роду змагання в стрілецько-спортивному клубі є традиційними та проводяться  вже в 16 раз. В цьому році змагання присвячені відзначенню 203-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка та сучасним героям – українським добровольцям, які захищають незалежність України згідно заповітів Великого Кобзаря.

 

Відкриття змагань розпочалося з внесення Державного Прапору України, прапорів ТСО України,  міста-героя Одеси та   виконання всіма присутніми Гімну України.

У своєму виступі завідувач Південного міжрегіонального сектору Микола Сторожук від імені Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції А. Дерев’янка передав слова поваги та висловив вдячність учасникам змагань за той особливий високий моральний дух, які вони несуть в собі, за ту  непереборну силу волі, яку вони демонструють щодня, милосердя та патріотизм до рідного  краю.

 

 

 

 

 

 

 

Перед початком змагань провідній спортсменці клубу Вікторії Павловській під аплодисменти присутніх було вручено посвідчення та відповідний знак “Майстер спорту України”. Також  вихованцями міського Центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Варта №1» було продемонстровано показові виступи з демонстрацією навичок рукопашного бою та тактичної підготовки з одночасним веденням стрільби бойовими та холостими боєприпасами.

Учасники змагань виборювали першість у стрільбі з малокаліберної гвинтівки (МВ-2а) та стрільбі із стандартного малокаліберного пістолету (МП-1).

За підсумками проведених змагань переможці та призери  були нагородженні кубками, почесними грамотами та цінними призами.