“Дзвони пам’яті” нагадують про Героїв, які віддали життя за Україну

Дата: 06.12.2018 Переглядів: 51

5 грудня у місті Калуш Івано-Франківської області  в приміщенні політехнічного коледжу проведено міжрайонну інтелектуально-патріотичну гру «Дзвони пам’яті». 

Захід проведено з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України за ініціативи громадської організації «Івано-Франківська обласна спілка членів загиблих, померлих та безвісті зниклих в зоні АТО», Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  за підтримки місцевої влади.

Метою є національно-патріотичне виховання молоді та гідне вшанування пам’яті захисників країни. У  заході взяли участь старшокласники Калуського району і міста Калуш.

Почути, як учні шкіл ознайомлені з біографіями Героїв, прийшли родичі тих, кому ми завдячуємо, що Україна вистояла в непростий час.

Представник Служби в Івано-Франківській області Володимир Веркалець подякував усім за підтримку патріотичної гри та передав представникам шкіл книгу пам’яті “Горять свічки на серці України” з надією, що історії загиблих учасників АТО будуть вивчатися на уроках мужності, патріотичних годинах в усіх навчальних закладах району.

У змаганнях взяли участь по три команди з навчальних закладів міста та району. Завдання складалися із знання історій життя мешканців Івано-Франківщини – учасників АТО, які загинули, захищаючи країну.

Учні вивчали життєписи бійців Василя Боднаря, Юрія Пукіша, Павла Ліщинського, Івана Беляєва, Івана Жекала, Сергія Токмакова та Героя України, Героя  Небесної Сотні Ігоря Дмитріва.

Брейн-ринг відбувся у вигляді запитань та відповідей. Переможці отримали призи за знання біографій земляків, які віддали життя за свободу та незалежність рідної України.