Європа відкриває кордони

Дата: 02.06.2017 Переглядів: 168

Під такою назвою у Жміївській загальноосвітній школі І-ІІ ступеню 1 червня відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

 

Разом з директором Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації (знаходиться у сфері управління Служби),  Галиною Бабич та фахівцем із соціальної роботи Інною Шеремет до заходу долучилися представники іспанської асоціації «EsPerTu» з Барселони (Іспанія).

Зустріч розпочалася з гімнів України та Іспанії. З вітальним словом до присутніх звернулась директор школи Інна Єщенко. В її промові звучали теплі слова вдячності та побажання найкращих  дружніх стосунків.

Концертна програма була насичена українськими піснями, танцями з іспанськими мотивами. Торкнулася сердець присутніх пісня «Бути почутими», написана педагогом-організатором цієї школи Оленою Шевчук, власне, як і весь сценарій заходу, підготовлений нею. Гостей привітали традиційним короваєм.

Словами впевненості в майбутній співпраці, побажаннями миру, добра та злагоди звернулися до присутніх Галина Бабич та президент іспанської асоціації  Роса Мартін.

По закінченню гостям були вручені вітальні листівки, виготовленні руками дітей.

Цього ж дня іспанці та представники ЦСПР відвідали багатодітні сім’ї та сім’ї учасників АТО в селах Жміївка, Залішани, Сидоровичі та Олізарівка.

Інформує Інна Шеремет, фахівець із соціальної роботи