Фахівці Служби взяли участь в семінарі Урядового контактного центру щодо соціальних гарантій учасникам АТО

Дата: 17.09.2015 Переглядів: 213

16 вересня 2015 року в Урядовому контактному центрі (Центр) відбувся навчальний семінар, у якому, на запрошення, Центру взяли участь відповідальні працівники Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Від Служби на питання працівників Центру відповідали і надали консультації директор департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Ігор Мальцев та Сергій Кириленко, відповідальний з питань взаємодії з громадськістю.

????????????????????????????????????

Метою семінару було ознайомлення працівників Урядового контактного центру та Контактного центру міста Києва з нормами законодавства щодо соціальних гарантій учасників АТО, військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації.

????????????????????????????????????

На урядову «гарячу лінію», роботу якої забезпечує Урядовий контактний центр, надходять сотні звернень, що стосуються питань надання статусу учасника бойових дій, видачі посвідчень та нагрудних знаків учасників бойових дій, пришвидшення розгляду документів для надання цього статусу. Особливої уваги потребують звернення щодо реалізації права на пільги, у тому числі з оплати житлово-комунальних послуг, а також на проїзд у громадському транспорті. Громадян цікавлять питання надання матеріальної допомоги родині у зв’язку з пораненням чи загибеллю військовослужбовця під час проходження служби в зоні проведення АТО.

Весь цей комплекс питань вимагає від фахівців Центру, які надають консультації безпосередньо громадянам, знання нормативно-правових актів. Допомагають у цьому семінарські заняття, які сприяють фаховому зростанню працівників Центру.

Під час навчання відбувся обмін думками щодо інформування громадян, які звертаються на урядову «гарячу лінію» і «гарячі лінії» Міністерства оборони, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та Контактного центру міста Києва.