Фахівці СПР м. Славутич підтримують захисників на Чернігівщині

Дата: 09.10.2017 Переглядів: 34

Спеціалісти Соціально-психологічного центру м. Славутич, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, стали ініціаторами проведення  8 жовтня 2017 року декількох заходів в смт. Ріпки Чернігівського району.

Одним з них стала акція «Напиши листа на передову воїну АТО» під девізом «Підтримай бойовий дух наших захисників». До акції були залучені учасники АТО та школярі.  Всі бажаючи виявилися активними учасниками заходу. Були представлені як індивідуальні, так і колективні роботи. Учасники акції у своїх листах висловили слова вдячності та підтримки побратимам. Найближчим часом листівки з побажаннями будуть передані волонтерами в зону АТО.

Цього ж дня  юрисконсульт Центру  спільно із заступником голови Ріпкинської РДА провели консультації з учасниками АТО Чернігівської області, під час яких грунтовно розглянули питання надання пільг та компенсацій стосовно медичного забезпечення, соціально-побутових питань тощо.

На  завершення зустрічей  відбувся турнір з міні-футболу серед учасників АТО Ріпкинського, Борзнянського, Менського районів та м. Славутич,  присвятили Дню захисника України.

Команду з м. Славутич представляли учасники АТО з військової частини 3041, вони охоче взяли участь у змаганнях, адже це була чудова можливість проявити себе, показати свою фізичну майстерність та волю до перемоги. А результати гри були такі: четверте місце посіла команда Борзнянського району, бронзовими призерами змагань стали хлопці з в/ч 3041 (м. Славутич). Друге місце посіла команда Менського району, а найсильнішими в той день виявилася команда з Ріпкинського району.