Фахівці ЦСПР м. Коростень піклуються про дружин захисників країни

Дата: 28.04.2017 Переглядів: 129

27 квітня в  Центрі соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, який працює у сфері управління Державної служби, була проведена вже друга зустріч з дружинами учасників АТО та жінками – учасницями антитерористичної операції.

Учасники зібрання переслідували мету розібратись, що для кожного з присутніх є справжньою гармонією в стосунках та як вони її досягають. Жінки спробували пригадати, що саме їх приваблює у їх половинках, якими позитивними якостями вони володіють. Здавалося б, завдання легке, але у деяких представниць чарівної статті воно викликало неабиякі труднощі! Мабуть, це пов’язано з тим, що у буденному житті ми воліємо натякати на недоліки наших партнерів, зовсім забуваючи про їх переваги.

Психологом Центру Надією Волківською, був запропонований цікавий та інформаційний тест. Його результати показали, що на даний момент являє собою їх життя, дав можливість зрозуміти, до чого вони прагнуть, від чого втікають, дізналися, звідки виникають невдачі та від чого вони залежать.  Після інтерпретації тесту відбулось жваве обговорення та обмін думками, було запропоновано поради та рекомендації щодо відновлення психологічного стану та душевної гармонії.

Серед присутніх була фахівець Центру Вікторія Обиход, яка поділилась планами групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», запросивши всіх жінок до співпраці. Бо тільки разом нам під силу повернути спокій у дущі наших захисників!

Інформує Любов Паламарчук, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Центру