Франківські полісмени відзначили другу річницю створення Нацполіції

Дата: 07.08.2017 Переглядів: 29

5 серпня, в Івано-Франківську, на площі перед  будівлею Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди другої річниці створення Національної поліції України.

На площі зібралися ветерани міліції та представники громадських ветеранських організацій учасників бойових дій, а також духовенства. Привітати прикарпатських поліцейських із професійним святом та вручити їм ключі від нових автомобілів прийшли представники влади, серед яких був і представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець.

З нагоди урочистостей, за участь у проведенні антитерористичної операції у східних областях нашої держави прикарпатських правоохоронців нагородили відзнаками Президента України. Начальнику головного управління Нацполіції в області Віктору Шкутову вручили медаль «За заслуги перед  Прикарпаттям», а підполковнику ГУНП в області Василю Віконському присвоєно звання полковника.

 За час проведення АТО прикарпатські поліцейські неодноразово виконували службові обов’язки щодо захисту правопорядку на Сході держави. 13 з них віддали своє життя, захищаючи  свободу українців у Донецькій та Луганських областях. Присутні вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання, а керівництвом поліції в області сім’ям загиблих вручено грошову допомогу.